ShahRukh Khan's Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShahRukh Khan's Fantasy

The best hindi actor..The king!Hot, sexy and handsome..what more does a woman want?
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Всичко за всеки!Всичко за всеки!  ВходВход  

 

 Кой беше първия филм който гледахте с него?

Go down 
+9
prisi123
sonali
CoHePu
inatkata
srk_kajol
GoddessDiana
Afro16
vanushka
petache
13 posters
АвторСъобщение
petache
Admin
Admin
petache


Female
Брой мнения : 50
Age : 37
Location : Bulgaria
Job/hobbies : Ами...да гледам Шах разбира се!:)
Registration date : 10.02.2008

Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 8:11 pm

Първия филм който гледах с него беше "DARR".
Стори ми се отвратителен тогава, направо ужасен!
Въобще не го харесах, но пък го запомних, защото ми направи впечатление че си изигра ролята перфектно!
После гледах "DEVDAS" и осъзнах че съм му фенка за цял живот...не, не само фенка, аз съм много, изключително много загубена в любовта си към него... I love you
Върнете се в началото Go down
http://www.shahrukhkhanweb.ning.com
vanushka
Newbie
Newbie
vanushka


Female
Брой мнения : 17
Age : 38
Location : Bulgaria,Sofia
Job/hobbies : ShahRukh Khan,Bollywoood
Registration date : 10.02.2008

Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 9:31 pm

Моят първи негов филм беше "DON"(нали споменах,че отскоро съм подновила интереса си към индийското кино).Тогава никой не познавах даже се чудих,кой е тоя Шарук,и какъв е ,че всички са луднали по него. Very Happy Във филма много ми хареса,след това гледах KANK(любимият ми) и се влюбих за винаги в KING KHAN lol! !!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Afro16
Admin
Admin
Afro16


Female
Брой мнения : 85
Age : 33
Location : Silistra
Job/hobbies : SRK,Viggo Mortensen
Humor : Yup
Registration date : 08.02.2008

Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeПон Фев 11, 2008 9:41 pm

Аз първо гледах Kabhi Kushi Kabhi Gham и въобще не ми хареса там.
Но после като погледах ощще малко филми с него иииииииии.... bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
https://srksfantasy.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 7:23 am

Kabhi kushi kabhi gham...На пръв поглед не ми се стори красив, но в главата ми се запечата споменът за това как тича към дома си в началото и усмивката докато замахва с пръстче към майка си...Беше 2003-4 вече не съм много сигурна, обаче аз видях филма по немски канал и тъй като тогава не знаех много немски не му разбрах името...после обаче не пропусках нито един филм, докато на хванах Kuch kuch hota hai...и завинаги запомних Шах....
Върнете се в началото Go down
GoddessDiana
Newbie
Newbie
GoddessDiana


Female
Брой мнения : 17
Age : 53
Location : silistra
Job/hobbies : book-keeper,SRK,Freddie Mercury
Humor : yes
Registration date : 09.02.2008

Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 7:37 am

Kabhi kushi kabhi gham- още там ми направи много силно впечатление, но след като гледах Kuch kuch hota hai и без да съм чела или чувала за него по него време, бях убедена, че само той ще да е Краля на Боливуд.

Върнете се в началото Go down
http://viggoshome.netgoo.org/index.htm
Afro16
Admin
Admin
Afro16


Female
Брой мнения : 85
Age : 33
Location : Silistra
Job/hobbies : SRK,Viggo Mortensen
Humor : Yup
Registration date : 08.02.2008

Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 9:15 am

На мен най-голямо впечатление ми направи във "Никога не казвай сбогом"
А във "Утре може и да не дойде"беше направо убиец I love you
Върнете се в началото Go down
https://srksfantasy.bulgarianforum.net
srk_kajol
Newbie
Newbie
srk_kajol


Female
Брой мнения : 1
Age : 36
Location : Balgaria
Job/hobbies : muzika
Registration date : 12.02.2008

Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 12:25 pm

I love you Филмът който ме заплени и първият филм който гедах беше Веер-Зааа I love you I love you
Върнете се в началото Go down
inatkata
Newbie
Newbie
inatkata


Female
Брой мнения : 3
Age : 39
Location : Bulgaria
Job/hobbies : Waiteress
Registration date : 12.02.2008

Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeВто Фев 12, 2008 8:27 pm

Здравейте. Първия филм който гледах с него беше "Main hoon na" и страшно много ми хареса. След това в продължение на 2 месеца намерих почти всички негови филми и ги изгледах.
Върнете се в началото Go down
CoHePu
Newbie
Newbie
CoHePu


Female
Брой мнения : 23
Age : 33
Location : Varna
Job/hobbies : y4eni4ka
Registration date : 13.02.2008

Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeСъб Фев 16, 2008 11:14 am

Първия филм с него беше Mohabbatein. оттогава се влюбих Smile в него и повечето филми които тегля са с него flower
Върнете се в началото Go down
http://www.bebu7o.aha.bg
sonali
Newbie
Newbie



Female
Брой мнения : 8
Age : 31
Location : Bulgaria
Job/hobbies : student
Registration date : 17.02.2008

Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeНед Фев 17, 2008 7:10 pm

Първият ми индийски филм изобщо беше (ако не ме лъже паметта, може и да беше Haathi Mere saathi), но няма значение, въпроса е първия филм с Оми Smile Cool Cool Phir Bhi Dil hai Hindustani.Този филм ми направи много голямо впечетление и такам започнах да гледам индийкси филми, сега след 2 години гледане на индийски филми мога да кажа че знам доста неща за Индия, не само за филмите, имам на предвит малко хинди, малко история нали се сещате кое, как и защо..., имам страхотни индийски приятели и още доста неща....Както се пее в една песен от филма Pardes (разбирасе с Шахрукчо) I love my india...vatan mera india... saajan mera india...
Върнете се в началото Go down
prisi123
Newbie
Newbie
prisi123


Female
Брой мнения : 16
Age : 31
Location : Targovishte
Job/hobbies : student
Registration date : 14.03.2009

Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeСъб Мар 14, 2009 8:49 pm

Първият ми път с Шах беше..... Very Happy Very Happy Very Happy (хехе)...
Тъй къто аз съм нова в света на индийското кино първият му филм, който ме впечатли беше Kabhi Kushi Kabhie Gham ....просто филма ме грабна изключително много....от тогава гледам филми единствено и само с него.....
Но пък сега си спомням , че когато бях много малка гледах един индийски филм за едно сляпо момиче, но и до ден днешен не мога да го открия нито пък да си спомня как се казва ,но песните във филма бяха страхотни и си спомням, че ги бях научила до една въпреки че и думичка не разбирах.....
tongue tongue tongue
Върнете се в началото Go down
divyafan
Newbie
Newbie
divyafan


Female
Брой мнения : 4
Age : 33
Location : sifia
Job/hobbies : bollywood
Registration date : 03.06.2009

Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeСря Юни 03, 2009 5:29 pm

Моят пръв филм с Шах беше Deewana. Basketball
Върнете се в началото Go down
Мария
Newbie
Newbie
Мария


Female
Брой мнения : 6
Age : 26
Location : България
Job/hobbies : hobbies - Acrobatics
Registration date : 07.11.2010

Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeПон Ное 08, 2010 4:33 pm

Моят първи филм, който съм гледала с Шах Рукх Кхан I love you ее "DEVDAS" тогава въобще нямах и представа кой е Шах Рукх , но филма ми направи голямо впечатление и след известно време изтеглих " KABHI KHUSHI KHABHIE GHAM " и тогава забелязах, че артиста е един и същ тогава започнах да свалям негови снимки да търся сайтове и информация с него все още и завинаги ще си остана толкова запалена по него той е уникален ! I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
elineto91
Newbie
Newbie



Female
Брой мнения : 5
Age : 32
Location : Dobrich
Job/hobbies : computer
Registration date : 08.06.2013

Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeСъб Юни 08, 2013 9:13 am

devdas
Върнете се в началото Go down
mohabbat
Newbie
Newbie



Female
Брой мнения : 1
Age : 34
Location : Bulgaria
Job/hobbies : learning Indian culture
Registration date : 14.01.2014

Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitimeВто Яну 14, 2014 11:35 pm

moq purvi film s nego beshe ''kabhi khushi kabhie gham'' i razbrah neshto za Indiq,koeto me zapali taka istinski-nai vuzvishenoto chuvstvo pri tqh e lubovta,ne samo kum choveka do tqh,a kum vsichko zaobikalqshto gi....togava razbrah che iskam da naycha vsichko za tazi strana i kulturata im!!!Izgledala sum pochti vsichko s nego imam oshte malko i shte se radvam da naucha oshte po  veche i za sveta v koito jivee-realniq... Exclamation   I love you   I love you   I love you
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой беше първия филм който гледахте с него? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой беше първия филм който гледахте с него?   Кой беше първия филм който гледахте с него? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой беше първия филм който гледахте с него?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ShahRukh Khan's Fantasy :: Пътят до трона :: Филмография-
Идете на: